Overlay

O biegającym autorze

Witaj na stronie Promedyk! Staram się pisać na dwa główne tematy. Bieganie – to pierwszy z nich, a to dlatego, że sam hobbystycznie truchtam w swoim tempie od wielu lat. Oprócz własnych doświadczeń (buty, trening, sprzęt, dobór tras i hmm technika to dużo powiedziane..)  staram się wrzucać artykuły obce, odniesienia do źródeł – oby wiarygodnych. Np inne błogi jak  „Paweł biega” , testy butów na przykład. Do tego – odżywianie biegacza, co można poprawić w amatorskim uprawianiu tego sportu .

bieganie i tłumaczenia, czyli hobby i praca, tak jak w życiu, zdrowy balansDrugi temat przewodni to tłumaczenia – jak zauważyliście piszę o nich znacznie mniej. Może dlatego, że to moja praca ?

Z niemałą satysfakcją piszę, że strona uzyskała nowy, całkowicie odmieniony wygląd, inny szablon dostosowany do współczesnych wymogów, w pełni użyteczny na smartfonach i czytelniejszy.

Porady dotyczące biegania są pisane na podstawie własnych przemyśleń i doświadczeń. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki wynikające ze stosowania zaleceń, porad (uwaga! trening czy rozgrzewka – proszę uważać! Autor nie bierze odpowiedzialności za wykonywane ćwiczenia, na przykład rozciąganie statyczne czy dynamiczne) czy pomysłów prezentowanych na stronie Promedyk.szczecin.pl

Miłego czytania!!

liczę na fajne komentarze.

Kim jestem?

Autor Tłumacz-biegacz. Nazywam się Zbigniew. Biegam amatorsko od wielu lat. Najbardziej lubię dystans 10 km, jako dla mnie optymalny pod wieloma względami – choćby pod kątem czasu potrzebnego na trening. Jeśli coś dodać, zapytać czy w inny sposób się odezwać do mnie –  strona Fejsie jest tu:

https://www.facebook.com/Blog-o-zdrowiu-i-bieganiu-110571881611507

 

Jeśli zapragnęlibyście kontaktu z autorem czyli osobą piszącą te słowa, to piszcie, bo wystarczy skorzystać z formularza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *