Overlay

Na co zwracać uwagę kupując suplementy diety

Kupując  suplementy diety częściej sprawdzamy skład danego specyfiku, stosunkowo rzadko zwracamy uwagę na jakość surowca, z którego wyprodukowano dany środek, oraz końcową jakość wyrobu.
Przecież to wszystko są środki zażywane doustnie, czyli  po prostu je jemy. Zwracamy przecież uwagę na  jakość pożywienia : marchewki, aby była nie pryskana, chleba, wybieramy ten bez spulchniaczy i polepszaczy.  A przecież  odżywki  też są zróżnicowane pod względem jakościowym.

Weźmy przykładowo amerykańskie suplementy firmy Natrol, które nie są bynajmniej tanie. Jednak zestawiając je , na przykład odżywkę zawierającą kwasy tłuszczowe Omega-3 , z innymi wyrobami, co można powiedzieć.

Ryby, nawet zimnowodne, pływają w coraz brudniejszych akwenach. Czyszczenie molekularne surowca, w wyniku którego pozbywa się metali ciężkich jest odpowiedzią firmy na zanieczyszczenie oleju rybiego.

–  Firma prowadzi badania suplementów tylko i wyłącznie na ludziach.

To wszystko musi kosztować.  Ale otrzymujemy na pewno czystszy, a co za tym idzie zdrowszy wyrób.   I oto chodzi w tym wszystkim , abyśmy byli zdrowsi zażywając taki specyfik , a nie coraz bardziej zatruci.

1 thought on “Na co zwracać uwagę kupując suplementy diety

  1. Czasami zastanawiam się ile człowiek musi mieć pasji, żeby tak ładnie to wszystko opisywać. Zgłębianie tematu w tym przypadku jest chyba najciekawsze. Ten jak i reszta wpisów tego autora jest świetna!

Comments are closed.